Zapraszamy na szkolenia dla organizacji pozarządowych i instytucji kultury w Przysusze

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” wspólnie z Domem Kultury w Przysusze oraz Urzędem Gminy i Miasta Przysucha  serdecznie zapraszają wszystkie zainteresowane osoby, przedstawicieli organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, instytucji kultury, pracowników samorządowych na cykl bezpłatnych spotkań warsztatowych w ramach Akademii Menadżerów NGO, które zorganizowane zostaną w Sali Szkoleniowej Domu Kultury w Przysusze, ul. Radomska 9.

 

 

 

 

 

 

Cykl spotkań poświęcony zostanie następującym zagadnieniom:

- Warsztaty pisania i przygotowania wniosków w zakresie finansowania działań organizacji pozarządowych. Przedstawienie głównych źródeł finansowania org. pozarządowych (2 spotkania)

- Ochrona danych osobowych (RODO) w organizacji (1 spotkanie)

- Podstawy prawne organizacji pozarządowych. Zarządzanie i administracja w organizacji pozarządowej. Rady Pożytku Publicznego (1 spotkanie)

- Kreowanie wizerunku i innowacyjności w organizacji pozarządowej i społeczności lokalnej (1 spotkanie).

Pierwsze spotkania z zakresu warsztatów pisania i przygotowania wniosków, z uwagi na ogłoszone i trwające konkursy przeprowadzone będą w dniach 3 i 5 grudnia 2019 r. o godzinie 15:00 w Domu Kultury w Przysusze. Kolejne spotkanie zaplanowane jest na dzień 9 grudnia 2019 r. na godzinę 15.00 i dotyczyć będzie tematu: Ochrona Danych Osobowych (RODO) w organizacji. Pozostałe terminy spotkań zostaną przekazane uczestnikom na zajęciach.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniach prosimy o przesłanie zgłoszenia uczestnictwa na załączonym formularzu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem Warsztaty – Akademia - Przysucha. Dla uczestników spotkań zaplanowano poczęstunek (kawa, herbata, ciastka) oraz certyfikat potwierdzający uczestnictwo w warsztatach. Ilość miejsc ograniczona. Serdecznie zapraszamy. Spotkania w ramach zadania Akademia Menadżerów NGO – zadania Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” dofinansowanego ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego.

Szczegółowe informacje na temat szkoleń udzielane są w Biurze Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki” mieszczącym się w Janiszewie przy ul. Zielonej 127, (26-652 Zakrzew), pod nr telefonów 48 38 58 996 oraz 572361068.

Wydawca: Powiat Przysuski. 2013
By: Fresh Joomla templates