14 grudnia w Domu Kultury w Przysusze odbył się wspaniały koncert Przysuskiej Orkiestry Dętej wieńczący 70 letnią działalność. Na koncert przybyło wielu zaproszonych gości w tym przedstawiciele władz powiatowych, gminnych, Urzędu Marszałkowskiego, księży, instytucji kultury oraz sympatyków orkiestry.
Podczas koncertu przedstawiającego działalność orkiestry dętej wręczono pamiątkowe statuetki, oraz kwiaty. Słowa uznania za 70- letnią działalność orkiestry w imieniu starosty przekazał wicestarosta Marek Kilianek. Życzymy wielu sukcesów w dalszej działalności Przysuskiej Orkiestry Dętej z Przysuchy.


