11 kwietnia w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przysusze odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Powiatowym Konkursie na „Najładniejszą Kartkę Wielkanocną”. Spotkanie otworzył Starosta Przysuski Marian Niemirski wraz z wicestarostą Markiem Kiliankiem, którzy serdecznie podziękowali wszystkim uczestnikom za udział i zaangażowanie, a także złożyli obecnym świąteczne życzenia wielkanocne. Następnie przystąpiono do ceremonii wręczenia dyplomów oraz nagród laureatom i osobom wyróżnionym.
Dziękujemy za tak liczny udział w konkursie i już dziś zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach!


