Obchody Święta Policji w Przysusze

 

23 lipca policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Przysusze obchodzili swoje święto. Zgodnie z tradycją uroczystą zbiórkę poprzedziła Msza Święta w kościele pw. św. Jana Nepomucena. Po nabożeństwie policjanci udali się do budynku Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze, gdzie podczas uroczystej zbiórki zostały wręczone policjantkom i policjantom awanse oraz wyróżnienia.
Święto Policji było także okazją do refleksji nad odpowiedzialnością, jaka spoczywa na barkach policjantów, do podziękowania za ich codzienną służbę oraz okazją do uczczenia 100-rocznicy wstąpienia kobiet w szeregi Policji.
 
Więcej informacji.
Wydawca: Powiat Przysuski. 2013
By: Fresh Joomla templates