Dzisiaj w Zespole Szkół Nr 2 im. Ludwika Skowyry w Przysusze przyszedł czas na podsumowanie roku szkolnego, działalności szkoły oraz nagrodzenia uczniów za wyniki i działalność w dobrym imieniu szkoły. 
Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia pocztu sztandarowego szkoły i wspólnego odśpiewania hymnu państwowego.
Następnie głos zabrała dyrektor szkoły Pani Małgorzata Bednarska, która przybliżyła tegoroczną działalność szkoły oraz wręczyła gratulacje i świadectwa dla najlepszych uczniów z najwyższą średnią ocen: 

Zakończenie roku szkolnego okazało się także świetną okazją do podziękowań uczniom za całoroczną pracę na rzecz szkoły oraz reprezentowania jej podczas licznych konkursów i zawodów sportowych. 

Podczas zakończenia roku szkolnego słowa uznania popłynęły także na ręce pedagogów oraz pracowników szkoły, którzy w tym roku odchodzą na emeryturę.
Wśród nich znalazła się także obecna dyrektor szkoły Pani Małgorzata Bednarska, która w cudowny sposób podziękowała za wszystkie lata pracy z młodzieżą oraz kadrą nauczycielską. 

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym uczniom, a całej społeczności szkolnej życzymy bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych chwil wakacji


