Cerrad Czarni Radom zakończyli sezon 2016/2017 w siatkarskiej Plus Lidze w połowie kwietnia, ale mimo to nie odpoczywają. 12 maja delegacja z pierwszej drużyny odwiedziła uczniów3 szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu. Spotkanie z siatkarzami w ramach Partnerstwa regionalnego odbyło się w hali sportowej przy Zespole Szkół Nr 2 im. Ludwika Skowyry w Przysusze. Michał Kędzierski, Kacper Gonciarz, Piotr Filipowicz i Wojciech Stępień podczas spotkania z młodzieżą przeprowadzili pokazową rozgrzewkę, ale też rozegrali sparingowe spotkania z reprezentacjami szkół. Po zakończonych zajęciach zawodnicy chętnie pozowali do zdjęć z młodzieżą i rozdawali autografy, a hala była wypełniona uczniami . W trakcie spotkania odbył się również wykład policjantów na temat akcji Smart Stop, której celem jest zwrócenie uwagi uczestnikom ruchu drogowego, jak nierozważne korzystanie z telefonów komórkowych może być niebezpieczne i tragiczne w skutkach. W akcję włączyli się między innymi siatkarze Cerradu Czarnych Radom.
Siatkarze Cerradu Czarnych Radom spotkali się z młodzieżą z Powiatu Przysuskiego.
Galeria
View the embedded image gallery online at:
http://ziemiaprzysuska.pl/index.php/powiat-przysuski/item/808-siatkarze-cerradu-czarnych-radom-spotkali-sie-z-mlodzieza-z-powiatu-przysuskiego#sigProGalleria9c2335e7e3
http://ziemiaprzysuska.pl/index.php/powiat-przysuski/item/808-siatkarze-cerradu-czarnych-radom-spotkali-sie-z-mlodzieza-z-powiatu-przysuskiego#sigProGalleria9c2335e7e3


