Zapisz się do newslettera
24 września w Przysusze odbyły się obchody 100 - lecia OSP. Było to ważne święto dla strażaków z tej formacji. Przyjechały wozy bojowe z całego powiatu przysuskiego.
Zapraszamy na materiał.