III Przysuski Bieg po Zdrowie

15 października w niedzielę obył się III Przysuski Bieg po Zdrowie. Jak co roku bieg miał na celu wsparcie chorych na stwardnienie rozsiane. 

 

 

 

Licznie przybyli uczestnicy mieli do wyboru dwie trasy ( trasa Mega - 8 km oraz trasa Mini 4 km). Wśród uczestników byli profesjonaliści, ale także rodziny z dziećmi, znajomi, czy też skromni ludzie o dobrych sercach chcący wesprzeć szczytny cel. Przed biegiem zorganizowana była wspólna rozgrzewka. O godzinie 10 wystartowała trasa Mega, a tuż za nią trasa mini. Na mecie czekali organizatorzy z pamiątkowymi medalami i gratulacjami za wspaniałą ludzką postawę. Bieg zakończył się o godzinie 11 wręczeniem pucharów dla najlepszych biegaczy na poszczególnych trasach z podziałem na płeć. Kolejny bieg już za rok zapowiadają organizatorzy i zapraszają więcej chętnych do wsparcia tak szczytnego celu. 

Wydawca: Powiat Przysuski. 2013
By: Fresh Joomla templates