Przysuski Bieg Trzech Króli

W niedzielę, 5 stycznia na Skałkach odbył się Przysuski Bieg Trzech Króli, którego organizatorem było Stowarzyszenie Rawicz 43 oraz Opoczyński Rajd Motocykli Zabytkowych Hubal.

Wydarzenie rozpoczęło się od przywitania uczestników, po którym przeprowadzono wspólną rozgrzewkę. Bieg został podzielony na grupy wiekowe, aby każdy bezpiecznie ukończył trasę sukcesem. Nad bezpieczeństwem czuwała staż pożarna oraz policja. Dla każdego uczestnika czekała herbata oraz kiełbaska. Zwieńczeniem wydarzenia było wręczenie nagród dla najlepszych biegaczy oraz ogłoszenie zwycięzców konkursu na najpiękniejszy strój królewski.

 

Wydawca: Powiat Przysuski. 2013
By: Fresh Joomla templates