![]()
stycznia samorządowcy powiatu przysuskiego na czele ze starostą Marianem Niemirskim uczestniczyli w noworocznym spotkaniu samorządowców diecezji radomskiej. Spotkanie z biskupem Markiem Stolarczykiem było okazją do duchowego wsparcia, rozmów, poznania nowych działaczy i wymiany doświadczeń. Spotkanie jest już wieloletnią tradycją i rokrocznie cieczy się wysoką frekwencją


