25 kwietnia odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych.
Uczniowie ostatnich klas szkół ponadpodstawowych Powiatu Przysuskiego odebrali świadectwa ukończenia szkoły średniej. Ci, którzy w ciągu czterech lub pięciu lat nauki osiągali bardzo dobre wyniki, zostali wyróżnieni nagrodami oraz świadectwami z wyróżnieniem.
Życzymy wszystkim powodzenia na maturze oraz wielu sukcesów i spełnienia marzeń na dalszej drodze życia!


