Otwarcie nowej remizy w Janikowie połączone z poświęceniem wozów bojowych i sprzętu dla strażaków.

17 maja w Janikowie odbyła się uroczystość poświęcenia i otwarcia nowej remizy OSP w Janikowie połączona z poświęceniem i przekazaniem wozów oraz sprzętu pożarniczego dla jednostek OSP Skrzyńsko, Przysucha oraz Smogorzów.

Wydawca: Powiat Przysuski. 2013
By: Fresh Joomla templates