17 maja w Janikowie odbyła się uroczystość poświęcenia i otwarcia nowej remizy OSP w Janikowie połączona z poświęceniem i przekazaniem wozów oraz sprzętu pożarniczego dla jednostek OSP Skrzyńsko, Przysucha oraz Smogorzów.
17 maja w Janikowie odbyła się uroczystość poświęcenia i otwarcia nowej remizy OSP w Janikowie połączona z poświęceniem i przekazaniem wozów oraz sprzętu pożarniczego dla jednostek OSP Skrzyńsko, Przysucha oraz Smogorzów.